{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"700","center_mode":"false"}

DentiMedical to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 2004 roku, stworzony na fundamencie ponad 30-letniej rodzinnej tradycji. Tym, co wyróżnia DentiMedical są niewątpliwie pasja i nieustanny rozwój, stosowanie nowoczesnych rozwiązań, wysokiej klasy sprzętu oraz materiałów stomatologicznych, realizacja tysięcy indywidualnych planów leczenia oraz podejmowanie trudnych wyzwań, dzięki którym ratowane są zęby skazane już wcześniej na usunięcie.

Troska personelu DentiMedical (lekarzy stomatologów oraz asysty stomatologicznej) odczuwalna jest przy każdej wizycie, które zawsze przebiegają w oparciu o zasadę minimalizacji ewentualnego stresu pacjenta. Zdrowy, biały, pełny uśmiech jest misją realizowaną przez gabinet z ogromną starannością.

DentiMedical oferuje między innymi: mikroskopowe leczenie kanałowe, ortodoncję bez ekstrakcji zębów, specjalistyczne rekonstrukcje uśmiechu (protetyka), zaawansowane leczenie implantologiczne oraz stomatologię estetyczną i zachowawczą.

Obrazowa diagnostyka stomatologiczna prowadzona jest na miejscu, w profesjonalnej pracowni rentgenowskiej DentiXray.

DentiXray to multifunkcyjna pracownia rentgenowska realizująca zadanie obrazowej diagnostyki stomatologicznej dla gabinetu DentiMedical.

W DentiXray wykonywane są wszelkiego typu zdjęcia rentgenowskie zębów, a także badanie tomograficzne CBCT 3D, które jest obecnie jedną z najdokładniejszych i najszybszych metod diagnozowania.

Wykorzystanie tak zaawansowanej i nowoczesnej aparatury rentgenowskiej wspiera lekarzy stomatologów w postawieniu trafnej diagnozy i zaplanowaniu skutecznego leczenia pacjentów w najróżniejszych sytuacjach.

DentiNews.pl to serwis internetowy publikujący artykuły z zakresu stomatologii oraz związanego z nią, ogólnie pojętego zdrowia. Umieszczane na portalu treści skierowane są do dwóch głównych grup czytelników: personelu medycznego (dentyści, higienistki i asystentki stomatologiczne) oraz pacjentów. Misją serwisu DentiNews jest spopularyzowanie wiedzy z zakresu stomatologii, a także promowanie nawyków prozdrowotnych w społeczeństwie.

Ponadto portal oferuje możliwość publikacji własnych tekstów związanych z tematyką medyczną lub zarządzaniem i funkcjonowaniem gabinetu stomatologicznego.

DentiShop.pl to sklep internetowy z artykułami do higieny jamy ustnej prowadzący sprzedaż detaliczną oraz hurtową.

W ofercie sklepu znajdziemy asortyment nie tylko znanych marek, ale również firm niszowych, które ze względu na jakość i skuteczność swoich produktów są godne polecenia, a których nie znajdziemy na półkach popularnych drogerii oraz aptek.

Odpowiednia kategoryzacja produktów, które podzielone zostały na rodzaj, przeznaczenie oraz producentów zapewnia szybki i intuicyjny sposób na wyszukanie towaru zgodnego z naszymi preferencjami i aktualnymi potrzebami.

Autorskie zdjęcia produktowe oraz dokładne opisy pozwalają na bardzo dobre zapoznanie się z produktem przed zakupem.

Okazjonalne akcje promocyjne oraz możliwość gromadzenia punktów lojalnościowych wymiennych na kupony zniżkowe dla zarejestrowanych klientów sprawiają, że nasze zakupy stają się jeszcze tańsze.

Przejrzysty proces składania zamówienia, wygodne metody płatności oraz szybka przesyłka kurierska pozwalają nam zadbać o zdrowie jamy ustnej w jeszcze bardziej komfortowy sposób.

Czy zdarzyło ci się kiedyś, że na sklepowej półce nie znalazłeś szczoteczki do zębów w ulubionym kolorze lub z ulubioną bajkową postacią twojego dziecka? Szukałeś w Internecie, znalazłeś wybraną szczoteczkę lecz z informacją, że kolory i/lub motywy graficzne wysyłane są losowo, przez co nie mogłeś dokonać trafnego zakupu, skutkiem czego twoja pociecha była rozczarowana? Jeśli tak, to odwiedź DentiKids.pl – internetowy sklep z artykułami do higieny jamy ustnej dla dzieci.

W DentiKids.pl produkty posiadające różne opcje kolorystyczne oraz różne motywy graficzne przedstawione zostały na osobnych stronach i opatrzone realnymi zdjęciami. Dzięki temu widzisz dokładnie taki produkt, jaki otrzymasz w złożonym zamówieniu.

Podzielenie asortymentu na kategorie: rodzaj produktu, wiek dziecka, płeć, motyw bajkowy zdobiący produkt gwarantuje szybkie i precyzyjne wyszukanie interesującego nas towaru.

Sprostanie dziecięcym potrzebom jeszcze nigdy nie było tak proste!

Logo DentiAkademia Dla Pacjenta

Logo DentiAkademia Dla Lekarza

DentiAkademia to internetowy serwis szkoleniowy skierowany do pacjentów (DentiAkademia Dla Pacjenta) oraz do personelu stomatologicznego (DentiAkademia Dla Lekarza).

W ramach DentiAkademii Dla Pacjenta zyskujemy dostęp do artykułów oraz filmów o tematyce stomatologicznej oraz tematach pokrewnych. Autorami materiałów są specjaliści w swoich dziedzinach, dzięki czemu otrzymujemy wiedzę najwyższej jakości przekazywaną w przystępny sposób.

Dodatkowo istnieje możliwość zapisu na wybrane szkolenia stacjonarne, które prowadzone są osobiście przez wykładowców DentiAkademii. Indeks? Nie jest potrzebny.

BioMin to angielska marka innowacyjnych preparatów do remineralizacji i leczenia nadwrażliwości w wygodnej dla pacjenta formie pasty do zębów. Dzięki autorskiej, opatentowanej technologii bioszkliwa (bioglass) BioMin chroni przed nadwrażliwością zębów – wypełniania otwarte kanaliki zębiny,  tworząc w ten sposób barierę, która uniemożliwia przesyłanie impulsu do nerwu zęba. Spożywanie zimnych, ciepłych, kwaśnych lub słodkich pokarmów lub napojów przestaje być dokuczliwe.

Na uwagę zasługuje małe stężenie fluoru zawartego w preparacie BioMin F, który uwalniany jest na powierzchni zębów stopniowo przez okres nawet do 12 godzin po szczotkowaniu (w przypadku zwykłej pasty, nawet z wysoką zawartością fluoru, działanie nie przekracza czasu 2 godzin). Zapewnia to długotrwałą i skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem kwasów, które powszechnie występują w spożywanych przez nas produktach i napojach.

Preparaty BioMin posiadają także właściwości odbudowujące i wzmacniające strukturę zębów. Dzieje się to za sprawą wapnia i fosforanów, które łącząc się ze sobą, tworzą nowy minerał budulcowy.

Produkty BioMin są do nabycia wyłącznie w prestiżowych gabinetach stomatologicznych oraz w sklepie internetowym DentiShop.pl.

DobierzPastę to serwis internetowy pomagający pacjentom we właściwym doborze elementów zestawu do higieny jamy ustnej. Obsługa sprowadza się do wyboru jednej z głównych kategorii (szczoteczka do zębów, pasta, nić dentystyczna lub płyn do płukania) oraz zaznaczenia opcji dodatkowych, które odpowiadają naszym indywidualnym preferencjom.

Szukasz pasty do zębów, która będzie ziołowa, z fluorem i pomoże ci w przypadku problemów z dziąsłami? A może potrzebujesz tradycyjnej szczoteczki do zębów, ze wskaźnikiem zużycia włosia oraz sprawdzającej się w przypadku problemów z osadem nazębnym? Z DobierzPastę to nie problem!

Poza wskazaniem odpowiedniego dla nas produktu, DobierzPastę pomaga wyszukać go w atrakcyjnej cenie i dokonać trafnego zakupu.

DentiCreative to studio zajmujące się projektowaniem graficznym oraz tworzeniem firmowych stron internetowych dedykowanych branży stomatologicznej (choć nie tylko).

Na usługi graficzne składają się: projektowanie logo, pełna identyfikacja wizualna, rebranding, materiały reklamowe na potrzeby druku (wizytówki, ulotki, broszury, plakaty, teczki, koperty, papier firmowy, banery, rollupy itp.) oraz na potrzeby publikacji w Internecie (np. banery, infografiki).

Szeroki zakres kompetencji oraz ugruntowane doświadczenie tworzą z DentiCreative godnego partnera w budowaniu profesjonalnego wizerunku twojej marki zarówno w Internecie jak i na papierowych nośnikach informacji.